Kocaelispor

Sürpriz aday çıkar mı?

Kocaelispor’un genel kuruluna sayılı günler kaldı. Bahri Yavuz’un aday olmayacağı genel kurulda başkanlık için Volkan Özön tek aday gibi görünüyor ancak kulislerde ise farklı isimler telaffuz ediliyor

11 Haziran 2019 Saat: 14:54
Sürpriz aday çıkar mı?
Sürpriz aday çıkar mı?

ÖZÖN TEK ADAY
Kocaelispor’da Bahri Yavuz’un yönetim kurulu listesinde yer alan Volkan Özön, Yeni Çorumspor maçının ardından istifasını açıkladı ve akabinde kulüp başkanlığına aday olduğunu açık bir dille ifade etmişti. Özön dün akşam Hayal Kahvesinde basın mensuplarıyla bir araya gelerek hazırladığı yönetim kurulu listesini açıkladı. Volkan Özön, Kocaelispor Kulübü Başkanlığı için resmi tek aday konumunda bulunuyor.
KIRGIZ’IN İSMİ DE GEÇİYOR
Geçmiş yıllarda Kocaelispor’da Kayyum Yönetimi başkanlığı görevini üstlenen Rafet Kırgız, Haluk Ulusoy başkanlığındaki Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunda da görev yaptı. Kocaelispor Kulübü başkanlığı için Rafet Kırgız’ın da ismi kulislerde geçiyor. Rafet Kırgız’a başkan adayı olması için baskılar yapıldığı kulislerde konuşuluyor. Rafet Kırgız henüz aday olup olmama konusunda suskunluğunu sürdürüyor.
SEZGİN İDDİASI
Bahri Yavuz’un aday olmayacağını açıklamasının ardından gözler yönetim kurulunda yer alan isimlere çevrildi. Bahri Yavuz’un yönetiminde yer alan ve futbolcu alacakları için gecesini gündüzüne katarak çalışan Mesut Volkan Sezgin’in yönetime aday olabileceği iddiaları ortaya atılıyor. Mesut Volkan Sezgin ortaya atılan iddialarla alakalı olarak her hangi bir açıklama yapmaması dikkatlerden kaçmıyor.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Sürpriz aday çıkar mı?

Geçmiş dönemlerde Kayyum Başkanı olarak Kocaelispor’da görev yapan Rafet Kırgız’ın ismi adaylar arasında geçiyor.

Sürpriz aday çıkar mı?

Bahri Yavuz’un yönetim kurulu listesinde yer alan Mesut Volkan Sezgin’in aday olabileceği iddia ediliyor.

Sürpriz aday çıkar mı?

Kocaelispor Kulübü Başkanlığı için adaylığını ilk açıklayan isim Volkan Özön oldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑