Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Kocaelispor

Temsil tek dava tek

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği yaptığı açıklamada,” Kocaelispor taraftarını temsil eden tek taraftar oluşumu Hodri Meydan’dır. Hodri Meydan Gulf mensubu kardeşlerimiz bizim canımızdır , kanımızdır.

26 Mart 2020 Saat: 13:37
Hodri Meydan
Temsil tek dava tek

GULF BİZİM CANIMIZDIR
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği son zamanlarda tribün ile yönetim arasında yaşanan sorunlarla alakalı yazılı bir açıklama yaptı. Dernekten yapılan açıklamada,” Kocaelispor taraftarını temsil eden tek taraftar oluşumu Hodri Meydan’dır. Bu oluşumun tek davası vardır ; o da tarihi , mazisi ve şanlı arması ile Kocaelispor’dur. Hodri meydan çatısı altında faaliyetlerdebulunanHodri Meydan Gulf mensubu kardeşlerimiz bizim canımızdır , kanımızdır.Ülkemizin içinde bulunduğu ve atlatmak adına olağanüstü bir mücadele verdiği bu kritik dönemde hiçbir şekilde camiamıza , taraftarımıza ve kulübümüze zarar getirecek bir tutum içinde olmayı düşünmüyoruz , geçmişte de düşünmedik. Hodri Meydan isminin ve taraftarımızın tartışmalar ve çekişmeler içinde bulunmasına müsaade etmeyeceğimizi beyan ederiz.
BİRLİK- BERABERLİK
Geçtiğimiz günlerde Hodri Meydan Gulf mensubu kardeşlerimizin dünya ve ülke gündeminde yankı uyandıran karşılama merasimi sonrasında sayın başkan Hüseyin Üzülmez'in istemeyerek yaptığını düşündüğümüz açıklamalar sonrası yaşananların ayrıştırıcı olabileceğini düşünerek yaptığımız açıklama üzerinden bizleri tartışma ortamına çekmek isteyenlere bu fırsatı vermemek adına bu saatten sonra bu diyalogların tarafı olmayacağımızı kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Sevdamız da KOKocaelispor , davamız da Kocaelispor'dur.Bu periyotta sayın başkan Hüseyin Üzülmez 'in niyetimizin kötü olmadığını bilmesi bizleri memnun edecektir. Kocaelispor başkanlık makamına ve kendisine saygısızlık yapmamız söz konusu değildir. Birlik beraberlik içinde kaldığımız yerden şampiyonluk yolunda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑