Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

VASFİ AŞÇI
VASFİ AŞÇI

Milli sporcularımız Dolmabahçe’de

30 Mayıs 2019 Saat: 13:10

Milli sporcularımız Serap Özçelik Arapoğlu ve Eda Eltemur, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği iftar programına katıldı. Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen iftar programında sanatçı ve sporcularla bir araya geldi.
Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları yolunda kampta bulunan Milli sporcularımızdan Serap Özçelik Arapoğlu ile Eda Eltemur da Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen iftar programının davetlileri arasındaydı.
Programda bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçı ve sporculara Türkiye’nin kültürüne, sanatına ve sporuna yaptıkları katkılar için teşekkür etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sporcular için çok önemli destek ve altyapı hizmetlerini hayata geçirdiklerine vurgu yaparak lisanslı sporcu sayısının 278 binden 9 milyonun üzerine çıktığını, Türkiye genelinde 863 büyük spor salonu bulunduğunu bildirdi.
34 şehirde uluslararası standartlarda toplamda 750 bin seyirci kapasiteli 37 stadyum yapmak için kolları sıvadıklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunlardan 16’sının tamamlandığını, 13’nün inşasının sürdüğünü, sekizinin de proje aşamasında bulunduğunu açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası alanda Türkiye’yi temsil eden ve başarı kazanan sporculara özellikle sahip çıktıklarının altını çizdi.
Gaziantep bir kez daha ev sahipliği yapacak
Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle 27-30 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecektir.
Daha önce Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası'na da ev sahipliği yapan Gaziantep Şahinbey Spor Salonu, karate camiasını bir kez daha ağırlayacak.
Bende görev yapacağım bu şampiyonada, görev yapamayacak hakemler 14 Haziran 2019 Cuma gününe kadar federasyon merkez hakem kuruluna mazeretlerini bildirmeleri gerekmektedir.
Müsabaka kayıtları ise, 23 Haziran 2019 Pazar günü 23.59’a kadar Federasyon Sitesinde bulunan Müsabaka Kayıt Sistemi üzerinden yapılacak. Müsabaka programı hazırlanıp Federasyon sitesinde yayımlanacaktır. Ferdi Lisansa sahip sporcular kayıtlarını sicil numaraları ile web sayfamızda bilgi bankası sicil giriş bölümünden bizzat yapacaklardır. Belirtilen tarih ve saate kadar müsabaka kayıt sisteminden kayıtlarını yapmayan kulüpler ve ferdi lisanslı sporcular, kesin kayıt günü kategori başına makbuz karşılığında Federasyona 25 TL ödeyerek yaptırabileceklerdir.
Federasyon işlemlerinde yeni bir yenilik;
Türkiye Karate Federasyonu, Kulüplerin işlemlerini hızlandırmak amacıyla 2019 Haziran dönemi itibariyle Kulüplerce gerçekleştirilecek Kyu Sınavları ücretleri, Online ödeme şeklinde yapılacaktır.
Banka veya PTT şubesine giderek ödeme yapılmasına gerek kalmayacaktır. Buda güzel bir hizmet emeği geçenleri kutluyorum.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaelinin Çağdaş Spor Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

KARATE-DO'ya genel bakış5 Kasım 2019 Saat: 12:34
Birazda spora zaman16 Ekim 2019 Saat: 15:45
Çocuk, Spor ve Performans3 Ekim 2019 Saat: 13:28
SPOR VE HAYAT18 Eylül 2019 Saat: 15:48
Tüm Yazıları
Yukarı ↑