Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

Taciz olayında gözler yargıda

Karamürsel 4 Temmuz İlköğretim Okulunda yaşandığı iddia edilen taciz olayının üzerindeki sis perdesi aralanıyor. Son olarak müfettişlerce yapılan incelemenin ardından gözler, yargının vereceği karara

12 Aralık 2010 Saat: 11:55

Karamürsel 4 Temmuz İlköğretim Okulu'nda yaşandığı iddia edilen taciz olayının üzerindeki sis perdesi aralanıyor. Son olarak müfettişlerce yapılan incelemenin ardından gözler, yargının vereceği karara çevrildi

Karamürsel 4 Temmuz İlköğretim Okulu'nda yaşandığı iddia edilen taciz olayı sonrasında her geçen gün farklı bir gelişme yaşanıyor. Okulun 1. sınıf öğrencisi A.S.Y. isimli kız öğrenci eve gittiğinde kıyafetlerinde annesi tarafından kan izleri bulunmuş, ailenin şikayeti sonrasında olay savcılığa intikal etmişti. Olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatılırken, okulun 8. sınıf öğrencilerinden İ.K. ve N.C.K. sorgulanmış, N.C.K. tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

MÜFETTİŞLER RAPOR HAZIRLADI
Olayla ilgili adli tıp kurumundan alınan raporda ise, küçük kızın bakire olduğu, vücudundaki kızarıklık ve morlukların da tekme ya da vurma şeklinde darbe sonucu veya sert bir cisim üzerine düşmesi sonucu oluşabileceği bilgileri yer alıyor. Son olarak okulda incelemelerde bulunan müfettişler ise hazırladıkları raporu yargıya sunarken, yargı makamları gerçeğin ortaya çıkması için titiz bir çalışma sürdürüyor. Öte yandan, bazı öğrenci velileri taciz olayının gerçek olduğunu düşünürken, büyük çoğunluğu asılsız olduğu kanaatinde.

N.C.K. HAPİSTE İ.K. SERBEST
Tutuklanarak Kandıra F Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderilen N.C.K.'nın babası ise oğlunun suçsuz olduğunu ispatlamak için yoğun çaba sarf ediyor. Taciz olayında ismi geçen diğer öğrenci İ.K.'nın ise yargıda hatırı sayılır akrabaları olduğu bu nedenle tutuklanmadığı iddia ediliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑