Büyükakın (Logo Altı)
Kocaeli merkezli FETÖ operasyonu
Kocaeli'de sıcaklık düşecek
O hırsızlar cezaevine gönderildi
İntihar girişimi! Hava yastığına atladı
İbrahim Bıyıklı Reklam

Sezer (Sağ blok Ana sayfa)

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Tarih Koridoru Derneği buluştu

İzmit Tarih Koridoru Derneği, tanışma toplantısını Kapanca Sokak’ta hizmet veren Tarihi Çinili Mutfak‘ta gerçekleştirdi

5 Kasım 2018 Saat: 11:51
Tarih Koridoru Derneği buluştu
Tarih Koridoru Derneği buluştu

İzmit Kent Tarihi ve ‘Tarih Koridoru’ hakkında akademik, kültürel ve sanatsal faaliyetler yaparak, bölgenin turizme kazandırılması ve bir cazibe merkezi olmasını amaçlayan İzmit Tarih Koridoru Derneği, dün akşam İzmit Akçakoca Mahallesi’nde bulunan Tarihi Çinili Mutfak’ta bir buluşma gerçekleştirdi.
ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI
Buluşmaya kent protokolü, kent tarihi üzerine çalışan araştırmacılar, kentin önde gelen esnafları ve çeşitli meslek gruplarından isimler katıldı. Gazeteci Halit Yılmaz’ın açılış konuşmasını yaptığı buluşmada, ayrıca, dernek yönetim kurulu kurucu başkanı Nuket Özcan’ın yanı sıra, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan ve araştırmacı yazar Feyzullah Yavuz Ulugün kent tarihi ve kent turizmi üzerine konuşma gerçekleştirdi. Buluşma üyelerin kendilerini tanıtmaları ve hatıra fotoğrafı çektirmeleriyle son buldu.
İzmit Tarih Koridoru Derneği yönetimi
Başkan Nuket Özcan, başkan yardımcısı Murathan Birinci, sayman Fuat Oktay Barbaros, sekreter Naciye Özdemir, üyeler Gültekin Şahin , Berkay Gürakın, Özlem Özdemir, Fedai Okumuş.
Derneğin ilk tanışma toplantısına katılan isimler; İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, KTO Meclis Başkanı Akın Doğan, KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Erenkaya, Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Kocaeli Temsilcisi Numan Gülşah, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Çolak, Araştıramcı-Yazar Yavuz Ulugün, Kocaeli Sanayi Odası Mali Müşaviri Ayşen Erbaylı, Girişimci Naciye Özdemir, TRT Bölge Temsilcisi Gazeteci Halit Yılmaz, Beyin ve Sinir Cerrahi Kemal Keşmer, İş Adamı Hüseyin Erol, Avukat Alper Doğan, Gazeteci İbrahim Gürsel, Tatlı Güven Sahibi Metin Güven, Hikmet Kolanyaları Sahibi Emine Olguntürk, Mühendis Buğra Başaran, İç Mimar Gökçe Çiçek, Avukat Seda İnci Sarıca, Gastronomi Tansu Güner, Finans Yöneticisi Onur Çaylak, Reklam Ajans Yöneticisi Seda Ceran, Avukat Fedai Okumuş, Fotoğrafçı Raşid Keskin, İletişimci Murathan Birinci ve Berkay Gürakın, Nakliyatçı Gaye Soyay, Mahalle Sakinleri Nurhan Çakar ve Özlem Özdemir katıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat
Yukarı ↑