Gazeteci Tanyel Keser vefat etti
Erzurumlular pikniğe davet etti
Aygün, ‘En büyük gücümüz gençlerimiz’
Kayalıklardan denize atlayan genç boğularak can verdi

Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

TÜMSİAD ailesi sahur sofrasında buluştu

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi, geleneksel Sahur programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi

22 Mayıs 2019 Saat: 10:55
TÜMSİAD ailesi sahur sofrasında buluştu
TÜMSİAD ailesi sahur sofrasında buluştu

Gültepe Dinlenme Tesisi’nde düzenlenen sahur programına; TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar DOĞAN, Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Fatih ÇITAK, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Soner BİBER, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, TÜMSİAD Genel Merkez Yöneticileri ve Kocaeli Şube Üyeleri katıldı.
‘ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ’
Programın açılışında kısa bir selamlama konuşması yapan TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz şunları söyledi: "Ramazan ayı; rahmet, bereket, birlik beraberlik, yardımlaşma ve kaynaşma ayı. TÜMSİAD ailesi olarak sık sık dostlarımızla iftar ve Sahur sofralarımızda buluşuyoruz. Ayrıca Ramazan ayı münasebetiyle sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği olarak erzak, giysi ve sair yardımlarımızı da artırarak devam ettiriyoruz. TÜMSİAD ailesi, üretim gücü ve sektörel çeşitliliğiyle Kocaeli ve ülke genelinde önemli bir gücü temsil etmektedir. Bu doğrultuda ekonomimize değer katmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya üretmeye devam ediyoruz" dedi.
‘GÜZEL PROJELER ÜRETTİK’
TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan da şöyle konuştu: "TÜMSİAD ailesi olarak Ramazanın birlik ve beraberliğini hissetme adına aynı sofrayı paylaştığımız iftar ve sahur programları düzenliyoruz her şehirde. Bir iş adamı derneği olarak ekonomimize katkı amacıyla çalışmalarımız da tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda sektörel araştırmalar yapıyor, yerel yöneticilerimiz ve üniversitemizle sürekli bir araya geliyoruz. E ticaret platformu kurduk. KOBİ'lerimizin e ihracatla ihracat yapabilir seviyeye gelmesini sağlayan eğitim programları organize ettik. Tarımsal kalkınmayla alakalı da ciddi çalışmalarımız var. Kısacası güzel projeler üretiyoruz, üretmeyi de sürdüreceğiz” dedi.
HEDİYE TAKDİMİ
Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan’a, Kocaeli Genç TÜMSİAD Başkanı Salih Sarıkaya, Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Fatih Çıtak’a tablo hediye etti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TEPAV işbirliğiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin belirlendiği yarışma da Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında yer alan TÜMSİAD üyesi BEŞÜZZİ firmasının sahibi Çetin Vuraloğlu’na Genel Başkan Yaşar Doğan başarısından dolayı kendisini tebrik ederek tablo hediye etti.


Genel Başkan Yaşar Doğan, başarısından dolayı Çetin Vuraloğlu’na tablo hediye etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑