Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Turan, Kandıra'yı karış karış geziyor

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, vatandaşın hüzünlü anında da mutlu anında da yanında olmaya devam ediyor. Vatandaşlara ziyaretlerde bulunarak düğün evinde neşeyi, cenaze evinde hüznü paylaşmaya devam ediyor

17 Haziran 2019 Saat: 12:42
Turan, Kandırayı karış karış geziyor
Turan, Kandıra'yı karış karış geziyor

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, düğün, sünnet, nişan, cenaze, taziye ve hasta ziyaretleri ile sevinçli günde de hüzünlü günde de vatandaşın yanında oluyor. Kadir kıymet bilmenin ve gönül birliği kurmanın insanı değerler açısından çok mühim olduğunu belirten Turan, toplumsal dayanışma ve beraberliğin kenetlenerek devam etmesi için insan olarak iyi ve kötü günde destekçi bir tavır sergilenmesi gerektiğini söyledi. Hafta sonu da yoğun bir program izleyen Turan, düğün ve sünnet programlarına katılarak hemşehrilerine hayırlı olsun dileğinde bulundu. Hafta içi hizmetlerin halka ulaşması ve yeni projelerin başlaması için yoğun bir çalışma içerisinde olan Turan, hafta içi mesai yoğunluğuna rağmen katıldığı düğün ve sünnet cenaze cemiyetlerini hafta sonları da yoğun bir şekilde takip ediyor.
SÜNNET MERASİMİNE KATILDI
Turan, “Kandıra Atıksu Arıtma Tesisi Sorumlusu Ayhan Kılıç ve Serap Kılıççiftimizin evlatları Muhammed & Mustafa kardeşlerimizin Sünnet cemiyetine katılım sağladık. Yine Belediye Personellerimizden Hüseyin Özsatır’ın oğlu Mehmet ve Berna Özsatır’ın düğünü için hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulunduk. Elmacık mahalle sakinlerimizden Sema – Oğuz ve Büşra - Mümin çiftlerimize Allah (c.c) tan bir ömür boyu mutluluklar diledik. Ziyaretlerimize Akçaova mahalle sakinlerimizden Sevda ve Yasin Aydoğdu çiftinin kına cemiyetlerine katıldık.Yine Sarnıçlar Mahallemizden Dilber ve Yusuf Gebeş çiftinin evlatlarıAtakan ve Ömer’in sünnet merasimlerine katılarak devam ettik. İlçe esnaflarımızdan Rafet ve Merve Akcan’ın yavrusu Eymen’in, Melike ve Sercan Dalca çiftinin evlatları Ahmet Saygın ve Ömer Asaf’ın sünnet cemiyetine katıldık. Rabbim damatlığını göstersin inşallah” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑