Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

KENT PANOSU

Türkkan, çarpıcı mesajlar verdi

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Halk TV’de Ata Arslan ile Ezgi Değirmencioğlu Yeşiltepe’nin sunduğu 1+1 Programı’na katıldı

9 Mayıs 2019 Saat: 13:54
Türkkan, çarpıcı mesajlar verdi
Türkkan, çarpıcı mesajlar verdi

Arslan ve Yeşiltepe’nin sorularını cevaplayan Türkkan, canlı yayında birbirinden çarpıcı mesajlar verdi.Türkkan, Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerinin iptali ve yenilenmesine ilişkin verdiği kararı eleştirdi: “Toplum vicdanı bu iptali kabul etmedi. İptal kararının altını doldurabilselerdi mümkün olabilirdi bu. O zaman derler ki arkadaş bu aynı sandık kurulları, görevlileri, belediye meclis üyeleri için de karar verdiler, muhtarlar için de karar verdiler, ilçe belediyeleri için de karar verdiler. Sen bu üçünü ben bundan rahatsızlık duymuyorum dolayısıyla sadece bu çıkardığımız kanun bunlar için geçerli değil, sadece kaybettiğimiz Büyükşehir için geçerli derseniz bunun toplum vicdanında karşılığı olmaz.”
‘SEÇİMİ KAZANMALARI ZOR’
Türkkan, AK Parti’nin tekrarlanacak olan seçimi kazanmasının zor olduğunu söyledi: “En büyük zararı verecek olan yine kendi seçmenleridir. AK Parti seçmeninde ciddi bir kırılma olur. Sonuçları itibariyle de korkuyorlar. Türkiye artık seçimde oy verebileceğimiz bir ülke olmaktan uzaklaşıyor diye endişeleri var. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bu seçimin tekrarında kazanması çok zor gibi görünüyor.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑