Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Ünlü, mağdur kamu görevlisini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Gülten Karaaslan’ı iş yerinde ziyaret etti

5 Mayıs 2019 Saat: 15:08
Ünlü, mağdur kamu görevlisini ziyaret etti
Ünlü, mağdur kamu görevlisini ziyaret etti

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 657 Devlet Memuru olarak görev yapan Gülten Karaaslan’ın kurumda yaşamış olduğu mağduriyet ve haksız uygulama nedeniyle iş yerinde ziyaret etti. İl Başkanı Aydın Ünlü’ye Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, İzmit İlce Temsilcisi Ercan Öztürk, İş Yeri Temsilcisi Ayşe Dalgıç Gülen’de eşlik etti. İl Başkanı Ünlü Kurumda görev yapan Gülten Karaaslan’ın kurumda yaşamış olduğu sorunlar (mobing, sebepsiz olarak sözel ve yazılı olarak sık sık birim değişiklikleri hakkında mağdur Gülten Karaaslan’dan detaylı bilgi aldı. İl Başkanı Ünlü daha sonra Hastane Başmüdürü Burhan Ereside makamında ziyaret ederek görüştü.
ÜNLÜ, BAŞMÜDÜR ERES’E TEŞEKKÜR ETTİ
Gülten Karaaslan’ın Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamış olduğu mağduriyet ve usulsüz uygulamalar hakkında MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü, Hastanesi Başmüdürü Burhan Eresi makamında ziyaret ederek konu hakkında Başmüdür Eres ile de görüştü. İl Başkanı Ünlü Başmüdür Eres’in konu hakkında yapmış olduğu bilgilendirme için İl Başkanı Ünlü; Başmüdür Eres’e Teşekkür etti.
‘MOBİNG’E MÜSAADE ETMEYİZ’
Ziyaret sonrası MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü yapmış olduğu açıklamada, “Kurumlar Devletin ve milletindir. Kurum amirleri, Kanun ve yönetmelik çerçevesinde kurumları sevk ve idare etmeleri gerekmektedir. Kanun ve yönetmelikleri yok sayarak kurumları keyfi yönetemezler, Kurum çalışanlarına usulsüz uygulama ve mobing yapamazlar diyen MHP İl Başkanı Ünlü; Cumhur ittifakı olarak kurumlarda usulsüz uygulamalara ve mobing’e müsaade etmeyiz. Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kamu görevlisine karşı yapılan usulsüz uygulama ve mobing ile ilgili yapmış olduğumuz ziyarette mağduru ve idareyi dinleyerek konuya ne kadar duyarlı olduğumuzu göstermiş olduk. Dedi. Başkan Ünlü; Temennimiz İdare kamu görevlisine karşı yapılan usulsüz uygulamadan vaz geçer. Konunun takipçisi olacağım. Aynı hassasiyeti diğer kurumlarımız da görevli Kamu çalışanları içinde göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Ünlü, mağdur kamu görevlisini ziyaret etti

Ünlü, KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Devlet Memuru olarak görev yapan Gülten Karaaslan’ın kurumda yaşamış olduğu mağduriyet ve haksız uygulama nedeniyle iş yerinde ziyaret etti.

Ünlü, mağdur kamu görevlisini ziyaret etti

Aydın Ünlü’ye Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, İzmit İlce Temsilcisi Ercan Öztürk, İş Yeri Temsilcisi Ayşe  Dalgıç Gülen’de  eşlik etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑