Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Ünlü’nün gündemi yine ‘Hürriyet’ oldu

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün gündeminde yine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet vardı. Ünlü, “Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet boş işlerle uğraşacağına İzmit’in temizliğiyle ilgilensin” dedi

29 Ağustos 2019 Saat: 13:40
Ünlü’nün gündemi yine ‘Hürriyet’ oldu
Ünlü’nün gündemi yine ‘Hürriyet’ oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü düzenlediği basın açıklamasında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. İl binasında gerçekleştirilen basın açıklamasında konuşan Ünlü, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i, Şehitler Parkı ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu Çeşmesi’nin temizliğini yapmamakla suçlarken, Saffet Sancaklı’nın Kocaelispor borçları ile ilgili açıklama yapacağını söyledi. Aydın Ünlü açıklamasının devamında, “Eylül itibariyle saha programlarına başlıyoruz. MHP Yönetim Kurulu toplantısını dün yaptık, saha programlarını belirledik” şeklinde konuştu.
SAHA ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK
“Sivil toplum örgütlerini, muhtarları ziyaret edeceğiz vatandaşın içinde olacağız” diyen Ünlü, “MHP vatandaşın ayağına giderek vatandaşın yanında olduğunu gösterecek. Biz bu programı 7 Eylül Cumartesi günü meclis üye toplantısı ve 9 Eylül Gebze programımız ile devam edip 29 Kasım Karamürsel İlçe Teşkilatı saha çalışması ile programları kapatacağız” sözlerini kullandı.
‘SEÇİLMİŞLERE BAKIŞ AÇISI FARKLIDIR’
Ünlü sözlerini, “Kocaeli’de buluna 472 muhtarı 2 sefer ziyaret ettik. 4’üncü kez yeniden gideceğiz. Sanayi Mahallesi muhtarı gibi tehdit edilen İsmail Moğultay’ın yanında olduğumuz gibi diğer muhtarlarında yanında olacağız. Seçilmiş herkese MHP’nin bakış açısı farklıdır. Seçilmişleri önemsiyoruz. Kocaeli Valiliği karşısındaki Şehitler Parkı ve Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Çeşmesi’nin bakımsızlıktan dökülüyor” şeklinde sürdürdü.
‘BOŞ İŞLERLE UĞRAŞMAYIN’
“Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet boş işlerle uğraşacağına İzmit’in temizliğiyle ilgilensin” diyen Ünlü,“Eğer buraları temizlemeyecekse biz ülkücüler olarak temizleriz. Biz zaten Ülkü Ocakları’nda bulunan arkadaşlarımız ile yapraklarına kadar temizliğine yaptık. Biz hassasiyet istiyoruz. MHP’li ülkücüler kendi değerlerine sahip çıkmasını bilirler. Boş işlerler uğraşmayın” ifadelerini kullandı.
‘SANCAKLI AÇIKLAMA YAPACAK’
Ünlü sözlerinin sonunda şunları dile getirdi: “Kocaelispor efsane kaptanı Saffet Sancaklı önümüzdeki günlerde Kocaelispor’un 25 senesi ile ilgili açıklamalar yapacaktır. Kocaelispor’da Saffet Sancaklı üzerinden giden paranın nereye gittiğini kime gittiğini hem MHP’ye kurumsal olarak hem de Sancaklı’ya yapılan saldırının neden yapıldığını herkes görecek.” Kerim ÇELİK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑