Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Ünlü, ‘Vatandaş samimi olanı anlayacak’

İzmit’te gerçekleştirecekleri saha programı öncesi açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Vatandaşların problemlerini dinleyecek ve onları bir rapor halinde ilgili mercilere ileteceğiz. Biz şov yapan bir siyasi parti değiliz” dedi

14 Eylül 2019 Saat: 16:20
Ünlü, ‘Vatandaş samimi olanı anlayacak’
Ünlü, ‘Vatandaş samimi olanı anlayacak’

MHP Kocaeli teşkilatı İzmit’te saha programı gerçekleştirdi. Teşkilat mensupları MHP İzmit İlçe Başkanlığının önünde toplandı. Program öncesi MHP İl Başkanı Aydın Ünlü gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ünlü’nün açıklamasına MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Ömer Çeker, MHP’li belediye meclis üyeleri, MHP il yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.
‘ŞOV YAPAN BİR SİYASİ PARTİ DEĞİLİZ’
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü saha programı öncesi yaptığı konuşmada, “MHP Kocaeli teşkilatları olarak İzmit ilçemizdeki saha programına gideceğiz. MHP vatandaşa söz verdiği gibi Cumhur İttifakı’ndan kaynaklanan gücünü kullanmak için sahada. Vatandaşların problemlerini dinleyecek ve onları bir rapor halinde ilgili mercilere ileteceğiz. Biz şov yapan bir siyasi parti değiliz. Tüm teşkilatımızla birlikte sahaya çıkıyoruz, vatandaşı dinlemeye gidiyoruz, spekülasyon yapmıyoruz, o ağacın kökü bu ağacın kökü demiyoruz. Devlet ve Atatürk düşmanlarını bir sanatçı gibi program yapmaya kentimize çağırmıyoruz. Biz görevimizi yapıyoruz. MHP’yi izlemeye herkes devam etsin. Biz samimiyiz, onlar samimi değil. Samimi olanlarla samimi olmayanları İzmit’te yaşayan vatandaşlarımız önümüzdeki günlerde ayıracaktır” dedi.
‘BİZİM AKLIMIZ HEP TÜRKİYE’DİR’
Son olarak Ünlü, “MHP milletin içinden çıkmış bir siyasi partidir” diyen Ünlü sözlerini, “Millet ne düşünüyorsa MHP’de onu düşünmeye devam edecektir. Bizim aklımız hep Türkiye’dir bizim aklımız hep devlettir. İzmit için faydalı olan borçlanmadan araba alma yetkisi İzmit Belediye Başkanına verilmiştir. İzmit’in geleceği adına yapılan bir hizmettir bu. Cumhur İttifakı’nın meclis üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑