‘Kartepe’de herkese imkan ve istikbal var’

“Kartepe’de herkese imkan ve istikbal var” dedi.

KAHVE SOHBETLERİ

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, vatandaşları yaklaşan seçim süreci ile ilgili ve sağlanan belediye hizmetleri konusunda bilgilendirdiği kahve sohbetlerini Acısu’da devam ettirdi. Ak Parti Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi programları çerçevesinde Acısu’da gerçekleşen kahve sohbetinde Başkan Karabalık’a, eski Acısu Belediye Başkanı Abdullah Sungur, Ak Parti Kartepe İlçe yöneticileri, Kartepe Belediye meclis üyeleri Hakkı Tandoğan, Yusuf Özdemir, Orhan Akyüz, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri eşlik etti.

DESTEK İSTEDİ

Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen sohbette Başkan Karabalık, belediye seçimlerinin önemine değinerek bu işi en güzel Ak Parti’nin yaptığına dikkat çekti. Başkan Karabalık, “Seçim sürecinde aday adayları çıkıyor, kendilerini tanıtıyor ve halka iniyor. Halkta kim karşılık bulduysa Başbakanımız bu aday adayını halkın önüne aday olarak çıkartacak. Aday açıklandıktan sonra hep beraber çıkıp koşacağız. Bu süreç devam ederken ilçemizde biz de 4 yıl 8 ay sonunda yoğun bir hizmet süreci geçirdik. Aday adaylığının gereği hamama giren terler misali, biz de bu akşam sizin karşınıza geldik. Aday adaylığının gereğini yerine getirirken destek ve dualarını istemek için buradayım” dedi.

‘HİZMETLERİMİZİ SİZE TEK TEK SAYMAYACAĞIM’

Yapmadı, yapamadı dedirtmemek için yalancı durumuna düşmemek için olmayacak vaatlerde bulunmadığını ifade eden Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, “Kartepe’nin bugününe baktığımızda sahip olduğu değerler, sağlanan hizmetler ve gerçekleşen yatırımlarla yıldız bir ilçe konumuna gelecektir. Teknik ekip ve güçlü araç parkı ile güçlendirdiğimiz kadromuzla halkımızın istek ve ihtiyaçlarına karşılık veren hizmetlerimizi size tek tek saymayacağım. Beklenen hizmetleri gördüğümüzü söyleyebilirim. Eksikliklerimiz olabilir. Her alanda sağlanan hizmetler gerçekleşen yatırımlar ve sahip olduğumuz değerlerle bugün geldiğimiz noktada Kartepe’de herkese imkan ve istikbal var. Kartepe emin ve hızlı adımlarla yoluna devam ediyor” dedi.

- Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber/4581546/kartepede-herkese-imkan-ve-istikbal-var