Gelecek Partisi Derince’de başkan Yıldız oldu

Ümit Yıldız, Derince ilçe başkanlığının kendisine verilmesinin ardından yaptığı açıklamada Gelecek Partisi Kocaeli Derince ilçe başkanlığı görevini şahsıma tevdi edilmiştir. Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanımız Doğan Demir Bey’e, İl Başkanımız Ömer Faruk Başaran Bey’e, arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

‘EVDE KALIN’

Koronavirüs nedeniyle yaşadığımız zor duruma da değinen Yıldız, “Önemli ve olağan dışı bir dönemden geçiyoruz. Bu tatsız sürecin ne zaman neticeleneceğini maalesef net ve açık kestirilemiyor. Süreyi kısaltmak için hepimizin dikkatli hareket etmesi lazım. Hep beraber huzurlu bir geleceğe. Siz değerli hemşerilerimi muhabbet ile selamlıyorum Evde kal, evde hayat var” şeklinde konuştu.

‘YENİ BİR SÜREÇ’

Ümit Yıldız, “Yeni süreçler yaşanıyor bu süreçte yeni kurulan partimizin teşkilatlanma çalışmaları devam ediyor. Teşkilatımızın yönetim organlarının önemi bir kat daha artıyor. İlçe yönetimlerimize önemli görevler düşüyor. İnşallah biz de Derince ilçe başkanlık görevini yerine getirmeye gayret edeceğiz. Vatandaşlarımızın inanç, kültür, hak, özgürlük, ekonomi ve cinsiyet ayrımı yapmadan öneri ve taleplerini göz ardı etmeden katılımcı ve müzakereci bir yöntemle geniş bir mutabakatla partimizle bütünleşmeyi sağlamak istiyorum” ifadelerini kullandı. Ayşe AYDIN

ÜMİT YILDIZ KİMDİR?

1988 yılında Van Çaldıran’da doğan Ümit Yıldız, Harran Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü bitirdi. Yıldız ardından Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü de tamamladı. Yıldız evli üç çocuk babasıdır.

- Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber/4588140/gelecek-partisi-derincede-baskan-yildiz-oldu