Ceyhan’a tebrik yağdı

AKP Kocaeli İl Başkanlığı'na aday adayı olan Adem Koç, Zihni Yılmaz, Halit Çokan ve Şemsettin Ceyhan, Başbakan Davutoğlu'nun genel merkeze gelmesiyle birlikte sırayla Başbakan ile görüştü. Adayların ardından Başbakan Davutoğlu, Civelek ile saat 23.00 sıralarında görüşmeye girdi. Yaklaşık 15 dakika süren görüşme sonrasında ise Başbakan Davutoğlu AKP Kocaeli İl Başkanlığı adaylığına Şemsettin Ceyhan isminin seçildiğini açıkladı.

Genel merkezde adayların dışında Milletvekili Zeki Aygün, il başkanı Mahmut Civelek, il teşkilat başkanı Mehmet İpşiroğlu, il koordinatörü Temel Coşkun ve il kadın kolları Oya Tuncel de hazır bulundu.

Şemsettin Ceyhan aday olarak belirlenmesinin ardından sosyal medya hesabında Başbakan Ahmet Davutoğlu ile çekildiği bir fotoğrafı yayınladı ve ‘Rabbim utandırmasın’ paylaşımında bulundu. Ceyhan’ı destekleyenler bu fotoğrafın yayınlanmasının ardından tebrik ve beğeni yağmuruna tuttu. Yüzlerce yorum alan bu fotoğrafın ardından teşekkür mesajı da yayınlayan Ceyhan, teveccüh gösterenlere teşekkür etti.

- Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Kent Panosu bölümünde yayınlandı
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber/4627186/ceyhana-tebrik-yagdi