‘Bir Şehnaz Oyun’ galası yapıldı

Önceki Akşam Oyun İstasyonu tarafından hazırlanan ‘Bir Şehnaz Oyun’ Sabancı Kültür Merkezi’nde seyirci ile buluştu. Oyun İstasyonu, 2016-2017 yılı; 14. tiyatro sezonunda Turgut Özakman’ın yazdığı, “Bir Şehnaz Oyun” adlı müzikli komedi oyunu Kadir Yüksel ’in rejisi seyirci ile buluştu. Oyunun önceki akşam Sabancı Kültür Merkezi ‘nde sahnelenmesinin ardından,oyun sonrası ikram ve takdim ile gala kutlaması yapıldı. Oyun geniş bir seyirci kitlesinden büyük ilgi ve beğeni gördü.

OYNAYANLAR

Kadir Yüksel, Aynur Seren, Evrim Zeytinoğlu, Tufan Katırcı, Gülabi Turan, Hikmet Yazıcıoğlu, Aynur Erdoğan, Filiz Çolaklar, Sercan Akdoğan, Hakan Yılmaz, HilmiyeBişiren, Ayten Korlar, Seza Tufan, Tunç Toker, AdemCaymazoğlu, Cumhur Türkan, Mustafa Kocacıklı, Yiğit Timur

OYUNUN KONUSU

I. Dünya Savaşı öncesi müttefik ülkelerin İstanbul'a geldiği günlerde zaptiye amiri Recep efendinin yanında çalışan saf Müştak'a, pansiyonda çalışan Şehnaz aşık olmuştur. Hurşit ise, Şehnaz'ı kendi pavyonunda çalıştırmak istemektedir ve bu yolda her şeyi göze alır.

- Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber/4637968/bir-sehnaz-oyun-galasi-yapildi