İYİ Parti’de kurultay heyecanı

İYİ Parti Kocaeli Teşkilatı, dün Ankara ANFA Altınpark'ta gerçekleşen büyük kurultaya eksiksiz katılım sağladı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz, açık alanda yapılan ve tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyulan büyük kurultay adeta bir şölen havasında gerçekleştirildi. Kurultay alanında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Şanbaz Yıldız, "Bugünkü heyecan, buradaki atmosfer  İYİ Parti'nin ne kadar güzel işler yaptığını gösteriyor. 500’e yakın GİK adayı söz konusu. Bu Türkiye'de gerçekten olmamış bir olay.

‘KURULTAYA EKSİKSİZ KATILDIK’

İYİ Parti'ye ömür biçenler, 3 güne kapanır diyenlere karşı bizler her geçen gün hızla büyüyoruz. İnanıyoruz ki yapılacak ilk seçimde İYİ Parti iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ve güçlü kadrosuyla Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in cumhurbaşkanlığıyla ülkemizi hak ettiği noktaya getirecek, taçlandıracak. 33 kurultay delegemizin tamamı burada. Bu çok önemli bir gösterge. Eksiksiz bir katılımla kurultayımıza katılım sağladık. İktidara giden yolda Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in izinde yürümeye devam edeceğiz. Demokrasi şölenimiz vatanımıza, milletimize ve partimize hayırlı olsun" ifadelerinde bulundu.  

KOCAELİ’DEN 33 İSİM DELEGE

Kocaeli Teşkilatlarından 30 üst kurul delegesi büyük oy kullandığı kurultayda Kocaeli Milletvekili İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Genel İdare Kurulu (GİK)Üyesi Cumali Durmuş ve Kurucular Kurulu Üyesi Ruhittin Sönmez doğal delege olarak oy kullandı. Kocaeli Teşkilatında oy kullanan isimler şunlar; Şanbaz Yıldız, Lütfü Türkkan, Cumali Durmuş, Nusret Acur, Pelin Çoştur Filiz, Burak Uluköylü, Hüseyin Gündüz, İsmail Aynacı, Metin Savaş Sulu, Cahit Sürüm, Mehmet Şerif Uzunal, Haluk Tamyüksel, Ayşer Rüzgar, Orhan Kılıçsoy, Hilal Kübra Altınay, Emin Yılmaz, Ercüment Şahin, Salih Recep Şirin, Şaban Ufuk, Güzin Aşkın Alparslan Atalı, Pelin Dönge, Nihal Kupşi, Fatih Kürşat Demir, Sinan Yıldız, Ersin Özyılmaz, Kaan Dilmen, Dicle Akın, Yaşar Kardeş, Ahmet Murat Metin, Çağlar Özer, Ahmet Yusuf, Cenk Erbil ve Ruhittin Sönmez.

- Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/foto/5490827/iyi-partide-kurultay-heyecani