Başkan Kocaman Şazimet Teyzeyi yalnız bırakmadı

Sağlık Bakanlığı öncülüğünde ülke genelinde başlanan Covid-19’un 2.doz aşılarının yapımına devam ediliyor. Kartepe Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde ilçe genelinde ilk doz aşıların ardından ikinci doz aşılar da belirlenen program çerçevesinde yapılıyor. 

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ HAYIR DUALARINIZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman beraberinde İlçe Sağlık Müdürü Harun Arslan ile 2.doz aşısı yapılan 91 yaşında ki Şazimet Çökren’i yalnız bırakmadılar. Başkan Kocaman aşı sonrasında Şazimet teyzeye geçmiş olsun dileklerini iletirken, kolonya, maske ve ayva cezeryesi hediye etti.   

TEDBİRLER SAYESİNDE BİTECEK

Başkan Kocaman ve İlçe Sağlık Müdürü Arslan’ı karşısında gören 91 yaşında ki Şazimet teyze mutlu olurken, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. En büyük gücümüz sizlerin hayır duaları diyen Başkan Kocaman “İlçe Sağlık Müdürlüğümüzce Kartepe'mizde devam eden aşı çalışmalarında bugün 2. doz aşısı yapılan 91 yaşındaki Şazimet teyzemizi yalnız bırakmadık. Allah’ın izniyle ve tedbirler sayesinde en kısa zamanda bu Covid-19’dan tüm dünya kurtulacak” açıklamasında bulundu.

- Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber/6517379/baskan-kocaman-sazimet-teyzeyi-yalniz-birakmadi