Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Yeniden Refah’tan Çakmak’a ziyaret

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve Parti Yönetimi Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

26 Nisan 2019 Saat: 17:24
Yeniden Refah’tan Çakmak’a ziyaret
Yeniden Refah’tan Çakmak’a ziyaret

Ziyaret esnasında Başkan Kılıç; “Yeniden Refah Partisi olarak her fırsatta ifade ettiğimiz gibi tüm bu gerçekleri Türkiye'deki alışılagelmiş muhalefet anlayışında olduğu gibi 'mevcut iktidar gitsin de, ne olursa olsun' zihniyetiyle değil, 'bu sorunlar çözülsün de, kim çözerse çözsün' zihniyetiyle ortaya koyuyoruz. İktidar sahiplerine 'kardeşlik vazifemizi', milletimize de 'uyarı vazifemizi' yapıyoruz. Bizler bu uyarılarımızı vatanımızı, 82 milyon memleket evladının tümünü samimi olarak sevdiğimiz için, kurtuluşunu ve refahını istediğimiz için, 'dost acı söyler' prensibi ile yapıyoruz. Partimizi kurarken özellikle vurguladığımız gibi biz; eksikleri tamamlamak, yapılan faydalı işleri takdir ve tebrik etmek, yanlışları da düzeltmek için çalışıyoruz" dedi.
ÇAKMAK TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yaşar Çakmak teşekkür ederek, “Mutlaka inanıyoruz ki, arkadaşlarımız yapıcı muhalefet yapacak, nezih kadroların oluşturduğu bir parti olan Yeniden Refah Partisi Türk siyasetine hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑